KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592278
nr 1359 2278
Humberto Couet. Signerad. Olja på pannå, 23x31,5cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:54:58
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.200 kr
2.000 kr